RXR-YC25000BD Explosieveilige brandbestrijdingsrobot met rookafzuiging en verkenningsrobot
Korte beschrijving:
Productdetails
Productlabels
Productoverzicht
Toepassingsgebied
Brandweerredding in grote petroleum- en chemische bedrijven
Reddingsactie in een omgeving met rook, giftige en schadelijke gassen.
Productkenmerken
1.★ Gebruik van rook
2. Detectie van ★ giftige en schadelijke gassen
8 gassen en 2 omgevingsparameters
3.★ tractie: N 6500
4.★ Toegang tot het Robot Network Cloud Platform
Belangrijke technische indicatoren
4.1 Robots:
1. Naam: Brand- en rookdetectierobot
2. Model: RXR-YC25000BD
7. Voeding: Elektrisch, ternaire lithiumbatterij
8. Afmetingen: lengte 1964 mm × breedte 1298 mm × hoogte 1543 mm (Deze parameter komt overeen met het inspectierapport van het Nationaal Centrum voor Kwaliteitscontrole en Inspectie van Brandweerapparatuur)
9. Diameter van de stuurinrichting: 2130 mm (Deze parameter komt overeen met het inspectierapport van het Nationaal Centrum voor Kwaliteitscontrole en Inspectie van Brandweerapparatuur (CNPC)).
10. Gewicht: ≤ 870 kg
12.★ Sleepafstand: ≥100 m (sleep twee DN80 volle waterbanden)
13. Loopsnelheid: 0~1,36 m/s, traploze snelheidsregeling via afstandsbediening
16. Hoogte boven het hoofd: ≥250 mm (Deze parameter komt overeen met het inspectierapport van het Nationaal Centrum voor Kwaliteitscontrole en Inspectie van Brandweerapparatuur)
17.★ Vrije ruimte vanaf de grond: 194 mm (Deze parameter komt overeen met het inspectierapport van het Nationaal Centrum voor Kwaliteitscontrole en Inspectie van Brandweerapparatuur (NCQPC))
18. Laterale stabilisatiehoek: ≥45°
19. Loopduur: ≥ 2,5 uur
20. Levensduur: ≥10 uur
22. Videotransmissieafstand: 1500 m
28. Bedieningsterminal: Draagbare digitale geïntegreerde afstandsbedieningsterminal
4.2 Rookafvoersysteem voor robots:
1. Uitlaatmachine: Redel uitlaatmachine
2.★ luchtvolume: m³/h 25.000
3.★ hoek: -3~16°
4.★ Rookafzuigmachine CITIC hoogte: 1210 mm
5. Werkdruk: 1,0~1,2 MPa
6. Wateraansluiting: DN80 Japanse snelkoppeling
7.★ Aandrijfmodus: Wateraandrijving
8.★ Maximale waterdoorvoer: 620 liter/min
4.3 Robotverkenningssysteem:
2. Hefhoogte van het explosieveilige hefplatform: beginhoogte: 1326 mm, hefhoogte: 2133 mm
CH4: VOL 0-100 procent
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Temperatuurbereik: -25°C tot 60°C
Luchtvochtigheidsbereik: RH tot 90 procent RH 0 procent
4.4 Video- en audioperceptie door robots:
3. Camerapixels: miljoen HD-beelden, resolutie 1080p, groothoek 60°
4.★ Camerabeschermingsniveau: IP68
5. Technische vereisten voor geluidsopname: opname op afstand van omgevingsgeluid, eenvoudige vaststelling van de situatie van ingesloten personen, opnameafstand van 5 meter, frequentiebereik 20 Hz~20 kHz, gevoeligheid ≥40 dB
4.5 Configuratieparameters van de terminal voor afstandsbediening
1. Afmetingen: 410*310*70 mm (exclusief schommelhoogte)
2. Totaalgewicht: 6,5 kg
3. Beeldscherm: minimaal 10 inch LCD-scherm met hoge helderheid, schakeling van 3 videokanalen
4. Besturingssysteemplatform: Windows 7-besturingssysteem
5. Werkuren: 8 uur
10. Bedieningsschakelaar voor verkenningssysteem: Ja, zelfherstellende puntschakelaar
11. Videoschakelaar: Ja, zelfherstellende schakelaar
12. Automatische sleepfunctie: Ja, zelfherstellende schakelaar
13. Verlichtingsregeling: ja, zelfherstellende puntschakelaar, zelfvergrendelende reactie van de pc
14. Hulpmiddelen: Handafstandsbediening, schouderriem, mobiel statief
4.6 Internetfunctionaliteit:
1. GPS-functie: GPS-locatie en route kunnen worden opgevraagd.
4.7 Overig:
Productconfiguratie
1. Brand- en rookdetectierobot ×1
2. Draagbare afstandsbedieningsterminal ×1
3. Autolader (54,6 V) × 1 set
4. Oplader voor afstandsbediening (19,6 V) × 1 set